Kontaktai | Prekių pristatymas | Prekybos taisyklės | Bendradarbiavimas | Kaip pirkti?


UAB Remparta – 2015 metais įkurta įmonė užsiimanti automobilių kėbulo detalių mažmenine ir didmenine prekyba bei kėbulo detalių gamyba. Mūsų kompanija atstovauja didžiausius Europos kėbulo detalių gamintojus, taip pat siūlo plačiausią automobilių kėbulo dalių asortimentą, kuriame yra ir aukščiausios kokybės prekės, gaunamos iš gerai žinomų ir patikimų tiekėjų visoje Europoje. Įmonės siūlomas asortimentas yra importuojamas tiesiogiai iš gamintojų, o didžioji dalis prekių laikoma mūsų sandėliuose.

2016 metais Remparta pradėjo kėbulo detalių prekybą internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės gali būti pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis visoje Lietuvoje bei daugelyje ES šalių – Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Slovėnijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje bei Italijoje.

Mus pasirinko jau daugiau kaip 100 000 klientų iš Lietuvos ir ES šalių!

UAB Remparta dirba kvalifikuotas, ilgalaikę patirtį šioje srityje turintis personalas, siekiantis kuo greičiau ir geriausia kaina pasiūlyti Jums reikiamą prekę.


Remparta - tai nuoširdaus ir kokybiško bendradarbiavimo garantija