Prekių pristatymas

Prekių atsiėmimas UAB Remparta prekybos vietoje NEMOKAMAS!

Jei užsakymo suma 80 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS!

 

Siuntų pristatymas

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris „Venipak“. „ Venipak“ – kompanija, teikianti skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus.

Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys per parą, užsakymą pateikus iki 13 h. darbo dienomis, kitais atvejais per 1-2 darbo dienas, prekių pristatymo laiko intervalas didžiuosiuose Lietuvos miestuose: 8:00 – 18:00 val. darbo dienomis.

Apmokėti užsakymą galima bankiniu pavedimu arba atsiskaityti grynaisiais kurjeriui. Pasirinkus apmokėjimo būdą grynais pinigais, prekės pristatymo metu turėkite tikslią Jūsų užsakyme nurodytą grynųjų pinigų sumą.

Užsakymams, kurių vertė yra iki 80 eur. taikome fiksuotą 4 eur. pristatymo tarifą*, užsakymams kurių vertė 80 eur. ir daugiau pristatymas nemokamas!

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

*Išskirtiniais atvejais prekėms taikomas papildomas 2 eur./vnt. pristatymo tarifas, dėl didelių prekės gabaritų. Ši sąlyga negalioja „nemokamą pristatymą“ pasirinkusiems pirkėjams.