Prekių pristatymas (03.30- 04.13)

INFORMACIJA (03.30- 04.13)

Ar elektroninė parduotuvė pristatinės prekes į namus 03.30- 04.13 d. ?

Pristatymo tvarka į namus nesikeičia. Atsiskaitymas pristatymo metu yra galimas, tačiau rekomenduojame rinktis išankstinio (bankinio pavedimo, Paysera) apmokėjimo būdus.

Prekybos vietos darbo laikas nuo kovo 16 d.
Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų prekybos vietos iki kovo 30 nedirba.

Elektroninės parduotuvės atsiėmimo vietos darbo laikas nuo kovo 16 d.
Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų elektroninės parduotuvės atsiėmimo punktai iki balandžio 13 dienos nedirba.

Ką galima daryti su neatsiimtais užsakymais elektroninėje parduotuvėje iš atsiėmimo taškų?
Elektroninės parduotuvės klientų aptarnavimo specialistai su jumis susisieks ir pasiūlys dvi sprendimo galimybes:
Apmokėtus užsakymus pasiūlysime savo lėšomis pristatyti į namus.
Apmokėtus užsakymus bendru susitarimu su klientu galime atšaukti ir grąžinti pinigus.

Elektroninės parduotuvės užsakytų prekių grąžinimas
Dėl korona viruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijų prekių grąžinimas nevyks iki kovo 30 dienos. Prekių grąžinimo terminai pratęsiami neskaičiuojant karantino laikotarpio. Prašome norinčius grąžinti prekes iš anksto susisiekti el. paštu uabremparta@gmail.com


Prekių atsiėmimas UAB Remparta prekybos vietoje NEMOKAMAS!

Jei užsakymo suma 80 € ir daugiau – pristatymas NEMOKAMAS!


Siuntų pristatymas

Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris „Venipak“. „ Venipak“ – kompanija, teikianti skubių siuntų pervežimo paslaugas ir kitus logistinius sprendimus. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą.

  • Prekes, esančias mūsų sandėlyje, Lietuvos teritorijoje, kurjeris Jums pristatys per 1- 3 darbo dienas, paprastai pristatymas įvykdomas 1- 2 darbo dienų bėgyje.
  • Apmokėti užsakymą galima bankiniu pavedimu arba atsiskaityti grynaisiais (arba banko kortele) prekes pristatančiam kurjeriui.
  • Prieš pristatant prekes, kurjeris su Jumis susisieks ir aptars tikslesnį pristatymo laiką bei vietą.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai. Į užsakytą prekių krepšelį įtrauktų prekių, kurios yra užsakomos , pristatymas gali trukti nuo 1 d.d. iki 2 mėn., daugiau informacijos galite rasti D.U.K.